Harry Potter a Relikvie smrti

Dvě nové fotky ze staré scény

2. května 2010 v 20:25 | Aduska
Objevily se další dvě nové fotky z natáčení staré scény u Lasturové vily!
helenabonhamcarter.blog.cz

Helena si roli Hermiony náramně užívala...

28. února 2010 v 15:40 | Aduska
Tato herečka je možná trochu stará na to, aby hrála Hermionu Grangerovou, ale přesto tuto šanci dostala. V rozhovoru pro MTV se podělila o zkušenosti s hraním sedmnáctileté čarodějky i o pár přísně tajených informací o posledních dvou filmech o Harry Potterovi.
V připravovaném filmu Harry Potter a relikvie smrti se Harry a jeho kamarádi musí vydat na Ministerstvo kouzel v přestrojení. Využijí k tomu mnoholičný lektvar, a Hermiona tak na sebe vezme podobu Bellatrix Lestrangeové. Při natáčení filmu to ale znamená pravý opak: Helena Bonham Carterová musí hrát, jako by byla proměněnou Hermionou.


------------Pokračování v celém článku-----------

Smrt až nakonec!

27. února 2010 v 13:48 | Aduska
Herečka Helena Bonham Carter se v posledních dnech objevuje často při redaktorských mikrofonech. Při propagaci filmu Alenka v říši divů se však v množství rozhovorů pár větami zmíní také o filmu Harry Potter a Relikvie smrti, v kterém si zopakuje roli Voldemortovy pravé ruky, Bellatrix Lestrangové. Nejnovější se zmínila o natáčení Bellatrixiným smrti a nechtěně také prozradila, co uvidíme v Relikviích Smrti 2 kromě velkolepé Bitvy o Bradavice.

"Zemřela jsem v poslední den, co je skutečně divné - být zabit během mého posledního dne (na natáčení). Zabije mě Molly Weasleyová - Julie Walters. "

A jak poznamenala, bude to krátký okamžik: "Dělala jsem na dobré smrtící scéně. Bylo to skutečně vyčerpávající. Jako vždy! Bojuji v duelu s protivníkem na stole a v momentě spadnu. Chytře jsem se zeptala: "Pokud mě zavoláte spět do duelu, mohu použít kaskadéra?" A oni na to: "Toho už nebudeme potřebovat" Co jsem tedy udělala? Odešla jsem pryč.
Mysleli jste si, že někdo z těch sedmdesáti lidí, kteří se na mě při hraní dívají, zakříčí "Hej, mohl by jsi to stopnout?" Ne! Jim se to líbí. Téměř jsem přišla o život v den, který jsem zemřela."

Helena zpočátku odmítla prozradit, kde se příběh sedmé knihy na filmovém plátně rozělí a tvrdila, že si to nepamatuje. Po chvíli si ale přece jen nedávala dostatečně pozor a vyklouzlo jí, že scéna, v které se Harrymu a jeho přátelům podaří uniknout ze sídla Malfoyových, bude až v druhém filmu. "Ano, ta je rozhodně až v druhé části, protoe všechny moje scény jsou až v druhé části. Takže mě uvidíte až v roce 2011." prohlásila.

Zdroj: priori-incantatem.sk + mé úpravy

První trailer k Relikviím!

6. prosince 2009 v 14:21 | Aduska
Již předevčírem se objevil trailer v dosti blbé kvalitě, ale potém ho z youtube smazali, takže teď video v o dost lepší kvalitě!!! Zezačátku uslyšíte a hlavně uvidíte pár záběrů z natáčení a poté konečně přijde trailer :-D

...video nejde, tak zpátky ke starému dobrému :-)

Zdroj: oclumencia.com.br

Další fotky z natáčení u Lasturové vily

19. listopadu 2009 v 15:59 | Aduska
Další hromada fotek z natáčení u Lasturové vily....pro připomenutí: Trio se přemísťuje do Příčné ulice spolu se skřetem Griphookem. Hermiona se pomocí mnoholičného lektvaru proměnila v Belatrix :-D a Ron v jistého cizince Dragomira Desparda.

Helena : "Natáčení Relikvií je nudné"

2. října 2009 v 18:45 | Aduska

Uznávaná britská herečka Helena Bonham Carter se nedávno nechala slyšet, že natáčení filmů o Harrym Potterovi se jí zdá nudné. Údajně se mnoho času na natáčení nic neděje. Porovnala tak nejnovější velkorozpočtový film Harry Potter a Relikvie Smrti s televizním filmem Enid, jehož výroba trvala pouhých 16 dní:

Natáčení 1. scény

30. července 2009 v 17:36 | Aduska
Tak tady máte možnost vydět první fotky z natáčení první části posledního pokračování ságy o Harry Potterovi. 11. 5. 09, v Freshwater West, the Pembrokeshire coast Anglii

"Harry Potter a Relikvie smrti: II. část" - o filmu

30. července 2009 v 11:24 | Aduska
Český název: Harry Potter a Relikvie smrti: II. část
Originální název: Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2
Česká premiéra: Neznámo kdy.
Světová premiéra: 14. července 2011
Natočeno: Velká Británie / USA 2010-2011
Režie: David Yates
Scénář: Steve Kloves
Žánr: Dobrodružný / Drama / Fantasy / Mysteriózní
Distributor: Warner Bros.

Hrají:
Daniel Radcliffe (Harry Potter), Rupert Grint (Ron Weasley), Emma Watson (Hermiona Grangerová), Alan Rickman (Severus Snape), Helena Bonham Carter (Bellatrix Lestrangeová), Jason Isaacs (Lucius Malfoy), Bonnie Wright (Ginny Weasleyová), David Thewlis (Remus Lupin), Brendan Gleeson (Alastor "Pošuk" Moody), Timothy Spall (Peter Pettigrew), Helen McCrory (Narcissa Malfoyová)

"Harry Potter a Relikvie smrti" - zajímavosti

29. července 2009 v 15:42 | Aduska
  • M. Night Shyamalan se zajímal o režii.
  • Natáčet se bude 56 týdnů. Začalo se 16. února 2009.
  • John Williams, autor hudby prvních třech filmů, projevil zájem se jako skladatel vrátit.
  • David Holmes, kaskadér Daniela Radcliffa, se vážně zranil během natáčení scény s explozí.
  • O režii tohoto dílu projevil zájem i Guillermo del Toro, který nabídky režie předchozích dílů odmítal.
kfilmu.net

"Harry Potter a Relikvie smrti: I. část" - o filmu

29. července 2009 v 13:10 | Aduska
Český název: Harry Potter a Relikvie smrti: I. část
Originální název: Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1
Česká premiéra: Neznámo kdy.
Světová premiéra: 18. listopadu 2010
Natočeno: Velká Británie / USA 2010
Režie: David Yates
Scénář: Steve Kloves
Žánr: Dobrodružný / Drama / Fantasy / Mysteriózní
Distributor: Warner Bros.

Hrají:
Daniel Radcliffe (Harry Potter), Rupert Grint (Ron Weasley), Emma Watson (Hermiona Grangerová), Alan Rickman (Severus Snape), Helena Bonham Carter (Bellatrix Lestrangeová), Jason Isaacs (Lucius Malfoy), Bonnie Wright (Ginny Weasleyová), David Thewlis (Remus Lupin), Brendan Gleeson (Alastor "Pošuk" Moody), Timothy Spall (Peter Pettigrew), Helen McCrory (Narcissa Malfoyová)

kfilmu.net
 
 

Reklama