Leden 2010

Avril Lavigne nazpívala písničku k Alence v říši divů

29. ledna 2010 v 20:00 | Aduska
Včera byla na oficiálních stránkách kanadské zpěvačky Avril Lavigne zveřejněna Hudba ,kterou napsala pro film Alenka v říši divů (Alice in Wonderland). Písnička je naprosto úžasná :)
Zdroj: hp-dialy.blog.cz + snapeova.blog.cz

Viděla jsem konečně Lady Jane!

29. ledna 2010 v 12:12 | Aduska |  Lady Jane

Tak se Vám musím pochlubit, že jsem včera konečně viděla Lady Jane :) Helenka tam je vážně roztomilá :) Určitě všem tento úžasný film doporučuji! A naučíte se i něco z historie....

Pomoc!!!!

25. ledna 2010 v 9:53 | Aduska
Ahojky, tak jsem se v pořádku vrátila z hor, ale zákaz trvá, protože dostanu na vysvědčení jednu trojku :( a to tatínek nějak nemůže překousnout. Na PC se občas asi dostanu, ale články budou přibývat méně často a Affs stihnu oběhnout tak jednou za týden a proto prosím o pomoc!!!! Potřebuji totiž "spoluadmina" pro tento blog!!!! Takže pokud má kdokoli z vás čas a chuť zapojit se do chodu tohoto blogu, tak prosím napište do komentů svou přezdívku a blog. K povinostem potom patří přidávání článků.....byla bych ráda co nejvíc, ale stačilo by obden..... a také občasné "obíhání" Affs, ale zakazuji k někomu psát typ komentáře: "ahojky, obíhám" :)
Tak snad se někdo z vás najde....byla bych vám moc moc moc vděčná :)

Mám zaracha

11. ledna 2010 v 9:42 | Aduska
Ahojky, asi jste si všimli, že sem poslední dobou nepřidávám žádné články. Důvodem jsou mí rodiče :( Dali mi zaracha na PC kvůli známkám.... takže tenhle týden tu nebudu, příští odjíždím na lyžák, takže nejpozději v pondělí 25.1. vám dám vědět, jestli mi zákaz skončil. Díky za pochopedí a pokud jsou u vás nějaké zápisy Affs, tak chci určitě zůstat!!!!!


"Terminator Salvation" - o filmu

5. ledna 2010 v 15:03 | Aduska |  Terminator Salvation

Originální název: Terminator Salvation
Česká premiéra: 4. června 2009
Světová premiéra: 21. května 2009
Natočeno: USA 2009
Délka: 115 minut
Žánr: Akční, Dobroudružný, Sci-fi, Thriller

Film "Terminator Salvation" je zasazen do post-apokalyptického roku 2018. Christian Bale hraje Johna Connora, muže určeného osudem k tomu, aby vedl lidský odpor vůči Skynetu a jeho armádě Terminátorů. Ale budoucnost, na kterou byl Conner připravován, se částečně změní tím, že se objeví Marcus Wright (Sam Worthington), cizinec, jehož poslední vzpomínkou je, že byl mezi mrtvými. Conner musí rozhodnout, zda byl Marcus poslán z budoucnosti nebo zachráněn z minulosti. Jak Skynet připravuje svůj konečný útok, Conner a Marcus se oba vydávají na odyseu, která je přivede do srdce Skynetu, kde se dozvídají hrozivé tajemství, které stojí za možným vyvražděním lidstva.

Poslední pokračování filmu "Terminátor" s názvem "Terminator Salvation" režíruje McG podle scénáře od Michaela Ferrise a Johna Brancato. Film produkují Moritz Borman, Derek Anderson, Victor Kubicek a Jeffrey Silver a výkonnými producenty jsou Peter D. Graves, Bahman Naraghi, Mario F. Kassar, Andrew G. Vajna, Joel B. Michaels, Dan Lin a Jeanne Allgood.

Zdroj: kfilmu.net

Budu mít dva filmy!

4. ledna 2010 v 19:01 | Aduska
Ahojky, tak se Vám musím pochlubit, že za tři týdny budu mít 2 DVD s Helenkou :) Teta zjistila, že jedno má a druhé vlastní její spolupracovnice :) Takže nejvíc se těším na Lady Jane! Protože historie Tudorovců mě uchvátila, tak jsem zvědavá, v jakém podání to bylo natočeno :) No a druhý název přede mnou tetka tají, prý abych byla aspoň trochu překvapená :)

Copatá Helenka 22.8.2009

3. ledna 2010 v 17:04 | Aduska |  Fotky - ze soukromí
Tak jsem našla pár fotek z 22.8.2009 kde má Helenka nádherné copy a opět své úžasné botky :) Billy má s sebou asi nějakého kámoše....

Úžasná fotka Nell

2. ledna 2010 v 15:56 | Aduska |  Fotky - s rodinou
Zdroj: google.com